पछिल्लो समय निकै चर्चित भैरहेको अस्टमी गुरुङ हत्या (आत्महत्या) काण्ड सेलाईसकेको छैन । यसै विषयलाई लिएर पत्रकार रवि लामिछाने युएई समेत पुगेका छन । उनी विरुद्ध केही आवाज पनि उठिरहेका छन यद्यपि उनी आफ्नो काम पूरा भए पछि मात्र नेपाल फर्किने मनस्थितिमा छन ।

 

यसै सन्दर्भमा भिम मल्लले घुमाउरो पारामा उक्त हत्याकाण्ड प्रती आफ्नो धारणा व्यक्त गरेका छन । जसमा उनले मृतक अस्टमी गुरुङले मृत्युको बाटो रोज्नु भन्दा पनि कानुनी साहयताको लागि प्रहरीमा रिपोर्ट गर्नुपर्थ्यो भनी लेखेका छन । उनी अघि लेख्छन किनकि युएईमा जस्तो सुकै गल्तीको लागि पनि कानुन अनुसार कार्वाही हुन्छ ।

उनले रवि लामिछाने र मृतक अस्टमी गुरुङ विरुद्ध कुनै अभिव्यक्ति नदिए पनि उनले युएईमा कार्यरत कोहि कोहि नेपाली दिदिबहिनीहरु रम्मलमा गएर पाकिस्तानी र बङ्गालीहरु सङ्ग रक्सी बियर पिउने गरेका कारण अब बङ्गाली र पाकिस्तानीहरुलाई भिनाजु भन्नू पर्ने अवस्था सृजना हुन लागेको बताएका छन । हेरौ उनको सामाजिक सन्जाल फेस्बुक मार्फत व्यक्त गरेको धारणा जस्ताको तस्तै ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *