कैलालीको घटना एकसाता मै कञ्चनपुरमा पुन: महिलामाथि निर्घात कुटपिट, अनुहारमा तातो घ्यु खन्याईयो

कृष्ण कन्दङ्वा लिम्बु

महेन्द्रनगर । पछिल्लो समय मुलुकमा महिंला हिंसाका घटनामा बृद्धि भएको देखिन्छ । कैलालीमा बोक्सीको आरोपमा महिला माथी निर्घात रुपमा कुटपिट भएको घटनाले एकसाता बित्न नपाउँदै आज कञ्चनपुरमा पनि महिलामाथी निर्घाट कुटपिट भएको घटना सार्वजानीक भएको छ ।

आज बिहान १० बजे भिमदत्त नगरपालीका वार्ड ५ की २४ बर्षिया सोनी चन्दलाई भिमदत्त नगरपालीका १० गड्डाचौकी बस्ने २७ बर्षिय राकेश चन्दले सोनिको घरमै गई कुटपिट गरेको पिडितको भनाई छ ।

सोनिमाथी आक्रमणको कारण खुल्न बाकी छ । कुटपिटबाट सोनीको आंखामा गम्भिर चोट लागेको र अनुहारमा तातो घ्यु खन्याई आखामा हातका औलाले घोचेका कारण उनको आखामा गम्भीर चोट लागेको छ । उनलाई उपचारका लागी महेन्द्रनगर आंखा अस्पतालमा ल्याईएको थियो  तर उनको आंखाबाट रगत बग्न नरोकिएपछि थप उपचारका लागी कैलालीको गेटा अस्पताल लगिएको छ ।

सोनी माथी हमला गर्ने राकेश चन्दको खोजी भईरहेको कञ्चनपुर जिल्ला प्रहरीले बताएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *