क्यासिनोमा रमाउने निता ढुंगानाको झोलाभित्र भेटिए यस्ता चिज ,भन्छीन नेपाली होईन बीदेसी (हेर्नुहोस भीडीयो )

नायिका निता ढुंगानाले अभिनय गरेको चलचित्र पंचायत चैत २ गतेदेखि देशभर प्रदर्शनमा आउदैछ। उक्त चलचित्रको प्रिमियर शो केहीदिनअघि मात्र सम्पन्न भएको थियो।

पंचायत हेरेपछि उक्त चलचित्रमा मुख्य भूमिका निभाएकी निताको अभिनयलाई धेरैले तारिफ पनि गरेका थिए। चलचित्र पंचायतको प्रिमियर शोमा पूर्व प्रधानमन्त्री, मन्त्रीदेखि पूर्व सभामुख समेत एउटै ठाउँमा पुगेका थिए।

पहिलेको न्यायप्रणाली, महिलामाथि हुने अत्याचार तथा सामाजिक विकृतिलगायतका विषय समेटिएको यो चलचित्रमा खनाल र ढुंगानासँगै रुपा राना, गणेश गिरी, बिशाल पहाडी, किरण थापा, राजुबाबु श्रेष्ठलगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ।

नेपाली अभिनेत्रीले झोलामा के के बोक्छन् भन्ने जिज्ञासा धेरैको हुनसक्छ। एक अन्तवार्तामा अभिनेत्री निताले आफ्नो झोलामा के के कुरा छ भनेर देखाएकी छन्। उनको झोलाभित्र क्यासिनो कार्डदेखि भगवान गणेशको मुर्तीसम्म भेटियो । सानो ब्यागमा उनका धेरै सामानहरु भेटिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *