नायिका “प्रियंका कार्की” आमा बन्दै

काठमाडौँ । प्रि. प्रोडक्सनको अन्तिम तयारीमा रहेको विकासको ‘नाईं नभन्नू ल ५’ मा मुख्य भूमिकामा प्रियंका फाइनल भएकी छन् । फिल्ममा प्रियंका सँगै चलचित्रको लागि लगभग सबै कलाकारहरु पक्का भैसकेको बताइएको छ ।

लेखक, निर्माता तथा निर्देशक विकासराज आचार्यसँग चारौ पटक काम गर्न लागेकी प्रियकां फिल्ममा आमा बन्दैछन् ।प्रियंकाको अपोजिटमा अभिनेता दीलिप रायमाझीलाई अनुबन्धित गरिएको यस्तै बाल कलाकार अनुभव रेग्मीका लागि नयाँ बाल कलाकार सेड्रिना शर्मा अनुबन्धित भएको अनुभव र सोड्रिना यतिबेला वर्कसर्पमा व्यस्त छन् रहेको कुरा प्राप्त भएको छ । यस्तै ‘नाईं नभन्नू ल’ सिरिजमा नायिका स्वस्तिमा खड्काको ईन्ट्री भएको छ ।

यसमा चलचित्रमा प्रियंका र स्वस्तिमा आमा र छोरीको भूमिकामा रहनेछन् । ‘अर्की एक नायिकाको खोजि भइरुहेको बताइएको छ । यस्तै कलाकारहरु बुद्धि तामांग, जयनन्द लामा र नयाँ अनुहार अभिषेक नेपालले ‘नाईं नभन्नु ल ५’ मा अभिनय गर्नेछन् ।चैतको दोश्रो सातादेखि फिल्मको छायाँकन सुरु हुनेछ । बसन्त सापकोटाको संगीत यथावत रहनेछ भने पुरुषोत्तम प्रधानको छायाँकन रहनेछ । चलचित्रलाई भदौ ८ गते प्रदर्शन गर्ने बुझिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *